Co se nosí během letošního babího léta?

Co se nosí během letošního babího léta?

Podzim je stejně neoblíbený jako jaro. Důvodem toho je oblékání. Ráno musíme chodit v bundě, odpoledne si bundu nosíme v rukou, protože je na ni příliš teplo. Zatímco některé podzimy se nesou ve velice chladném duchu, pravdou je, že letošní podzim se nese ve znamení klasického babího léta, tudíž kdy není ani zima, ale ani teplo. Pokud si chcete babí léto užít, pokud si chcete toto nevlídné období plné podzimních depresí trochu oživit, poradíme vám, co se během takzvaného babího léta nosí.  

Kůže patří k podzimu 

Pokud sledujete módní trendy, pak pravděpodobně víte, že k podzimu se nedílně řadí kůže. Kůže nebo její imitace, to je podzimní stálice, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Ať už máte koženou bundu střiženou do kříže, ať už máte kožené kalhoty nebo kožené boty či kabelku, máte stylový kousek, se kterým okouzlíte. Pamatujte však na jednu věc, všeho moc škodí. I s kůží to proto v outfitu zbytečně nepřehánějte, raději volte méně kožených doplňků než vícero.  

Světlé odstíny jsou v rozporu s podzimem 

Sice se podzim každým rokem nese ve znamení tmavších odstínů, jako je bordó nebo smaragdově zelená barva, babí léto se však nese ve znamení světlejších tónů, o kterých lze říct, že jsou zcela v rozporu s podzimem. I když se začíná venku ochlazovat, doporučujeme vsadit na bílé nebo světle šedé kombinace, které zpestříte béžovou nebo světle růžovou barvou. Nebojte se toho.  

Kovbojské boty k podzimu patří 

Co však patří k podzimu jako takovému a i k babímu létu, jsou kovbojské boty. Boty jako kovbojka – ty se zkrátka nosí. Sahají až nad kotníky, většinou jsou tvořené širším a vyšším podpatkem a jsou nadmíru pohodlné, i když podpatky nemají zrovna nejnižší. Navíc jsou velice praktické a snadno kombinovatelné, dnes jsou taky k dostání v různých barevných provedeních a vzorech. Pokud si koupíte výrazný model, tak pěkně rychle oživíte i nejvíce všední outfit.  

Květinový motiv i na podzim 

I když během podzimu květiny nejsou to, co bychom na zahradách potkávali, v našich šatnících mají květiny své místo i na podzim. Noste pohodlné květinové halenky nebo kabelky, budete trendy.