Co sport, to jiná podprsenka. Víte, jakou si vzít při vašem oblíbeném sportu?

Co sport, to jiná podprsenka. Víte, jakou si vzít při vašem oblíbeném sportu?

Milujete sportování? Pokud ano, pak pravděpodobně máte ve svém šatníku dostatečné množství skvělých sportovních kousků, které právě před sportováním vytahujete. Zejména ženy mají sportovního oblečení vícero, jelikož právě ženy toho ke sportu potřebují trochu víc. Zatímco pánové sáhnou jenom po teplácích nebo tričku, ženy musí ještě vybrat vhodnou podprsenku pro daný sport. Bohužel řada žen se domnívá, že sportovní podprsenku stačí mít jenom jednu, jelikož se hodí pro všechny sporty, jenže tak tomu ani zdaleka není. O sport, to jiná podprsenka.  

Bez podprsenky by bylo sportování o tolik těžší! Navíc by to bylo i zdravotně nebezpečné, sportovní podprsenka je obrovskou oporou pro prsa, která při sportování potřebují být oporu, aby byla stále zdravá. Bohužel málokterá žena ví, že co sport, to jiná sportovní podprsenka.  

Pokud cvičíte jógu 

Jóga se zejména mezi ženami stává opravdu velice oblíbená a populární. Bohužel ne každá žena má po ruce vhodnou sportovní podprsenku. Obecně platí, že na jógu nebo na podobná cvičení by se mělo sáhnout po lehkosti. Postačí jemné kousky, které nijak nebudou omezovat v pohybu. Není nutná extrémně velká opora, zejména ženy s malými prsy nepotřebují mít speciálně vyztužené podprsenky.  

Pokud děláte spinning 

Patříte k ženám, které pravidelně cvičí spinning nebo chodí na turistiku? V takovém případě byste měli sáhnout po podprsence, která má střední oporu. Sportovní podprsenky se střední oporou jsou vhodné obecně pro všechny aktivnější sporty, proto se hodí klidně i na cyklistiku nebo na lyžování. Většinou jsou tyto typy podprsenek vyrobeny z funkčních materiálů, což znamená, že při sportu bude perfektně odváděn pot.  

Proč nosit sportovní podprsenku? 

Mnohé ženy se však dotazují, proč vůbec musí nosit sportovní podprsenku. Odpověď je však prostá – díky tomu předejdete nehezkému povislému poprsí, se kterým se nebudete moct nikde chlubit.