Filmy, které zhlédněte dřív, než skončí podzim

Filmy, které zhlédněte dřív, než skončí podzim

Podzim se nese v sychravém duchu a většině lidem se nechce vycházet ze zahřátých peřin. Pokud zrovna máte volný den před sebou, z peřin ani nevycházejte – pusťte si nějaký skvělý filmový snímek, který se pro podzimní období skvěle hodí. A jelikož je podzim plný depresí, pusťte si nějakou sladkou romanťárnu, která ve vás vyvolá pocit, že i vy můžete zažít jednu takovou love story. Otázkou ale je, jaké filmy si během podzimního dne pustit? 

Nemusíte sahat nutně po nových filmech. Stačí, když si pustíte film, který jste třeba už roky “rokoucí” neviděli. Několik tipů vám přinášíme! 

Láska na kari 

Láska na kari je poměrně starý snímek, který pojednává o majitelce vyhlášené restaurace. Přímo naproti ní se však jednoho dne nastěhuje indická rodina a otevře si svoji restauraci a stane se pro ni tak velkou konkurencí. A i když to z počátku vypadá, že se dva odlišné podniky podporovat nijak zvlášť nemohou, nakonec bude kari to, co udělá pořádky.  

Listopadová romance 

Možná jste také dlouhou dobu neviděli film Listopadová romance. Filmový snímek pojednává o tom, že i bez očekávání, nátlaku nebo závazků můžete strávit s člověkem alespoň měsíc života. Tedy opravdu to jde bez závazku, nátlaků a očekávání? Pokud tento filmový snímek znáte, znáte také odpověď na otázku. Ovšem i přesto byste si měli film pustit, protože stojí za to a pro podzimní období je jako dělaný.  

Podzim v New Yorku 

Všichni milovníci Richarda Gerea si jistě během podzimního večera pustí film Podzim v New Yorku. I když film nepatří zrovna k těm, které by měly šťastné konce, je to přesně to, co možná nyní potřebujete vidět. Děj vám jistě moc představovat nemusíme – pojednává o dvou lidech, z nichž ona navrhuje klobouky, on je majitelem luxusní restaurace.