HUAWEI P10 – splynutí technologií a designu

huawei P10

Nová vlajková loď smartphone HUAWEI P série dostala nové „tělo“, barvy a unikátní fotoaparát. Celokovový smartphone s úhlopříčkou displeje 5,1 palce je vybaven druhou generací duálního fotoaparátu, na jehož vývoji se po úspěšné spolupráci u předchozího modelu Huawei P9 opět podílela společnost Leica. Hlavní duální fotoaparát (12 Mpx barevný a 20 MPx černobílý snímač), po novém disponující optickou stabilizací obrazu, doplňuje přední 8 MPxself fotoaparát, který je stejně certifikován společností Leica. Dlouho očekávané nové položky P série byly začleněny do nejnovější inovace v oblasti hardwaru a softwaru. Kromě toho smartphone má nové světlé barvy, tvar,dual-core fotoaparátu Leica generace 2.0 s nejvíce pokročilými funkcemi portrétování a přední kamerou pro Leica expresivních autoportrétů.

„Díky revoluční duální kameře, vyvinuté ve spolupráci s Leica, probudí tento model v každém z násumělce, pomáhá transformovat důležité okamžiky života do uměleckých děl“, řekl generální ředitel HUAWEI Consumer Business Group, Richard E.

SmartWatch HUAWEI WATCH 2

Kromě smartphonů, P10 a P10 Plus, společnost HUAWEI představila druhou generaci SmartWatch HUAWEI WATCH 2. Tento sportovní přístroj, který podporuje 4G kombinace inovativní technologii je lehký se sportovním designem, poskytuje naprostou volnost pohybu, ideální pro stoupence zdravého životního stylu.

Nápadité kryty pro mobily Huawei

Omrzel vás starý telefon a pohráváte si s myšlenkou, že si koupíte nový? Zaměřte raději svou pozornost na koupi nového ochranného krytu. Ten vaše zařízení nejen skvěle ochrání, ale změní i jeho design. Čarujte s ochrannými obaly na mobily i vy a ukažte druhým, že máte vkus! Nezapomínejte, že nový kryt na mobil si kupujeme v první řadě proto, že chceme svůj telefon důkladně chránit před pády nebo škrábanci jakéhokoli druhu (dlouhé nehty, klíče v kabelce / tašce, ostré dětské hračky). Až poté se zajímejme o to, jak dobře bude díky němu náš mobil vypadat.