Ideální dárky pro muže

Přemýšlíte nad tím, jaký dárek by byl muži k užitku? Podívejte se na naše tipy, které zastupují všechny cenové hodnoty. Čím překvapíte svého partnera, otce, nebo třeba kolegu z práce vy? Máme tipy pro všechny.

Výběr není složitý

Mnohdy si myslíme, že obdarovat muže není snadné. Stále se bojíme, že by se mu dárek nemusel hodit. Když se ale zaměříte na předměty, které využívají všichni, najednou zjistíte, že toho potřebuje skutečně hodně. Jdeme na to, vybere si skutečně každý.

Luxus, který ocení každý den

Mít svůj vlastní luxusní pánský župan je prostě pohoda. Po každé koupeli se místo do nepříjemného ručníku může muž zahalit do županu a volně oschnout. Luxusní pánské župany by proto neměly chybět v žádné koupelně stejně jako luxusní dámské župany. Vyrábí se v mnoha barvách i provedeních, ze kterých je radost vybírat.

Chytré hodinky

Naprostý hit posledních let se může proměnit ve velkou radost i v případě vašeho obdarovaného muže – s chytrými hodinkami se totiž jeho koníček v podobě běhání může změnit v naprostou vášeň. Díky hodinkám si může sestavovat svůj denní fitness plán, nebo se dívat na své každodenní zlepšení.

Když se chodit nedá

Potřebujete obdarovat někoho s handicapem? Staršího muže, nebo třeba osobu v dlouhodobé rekonvalescenci? Vsaďte na virtuální realitu. S její pomocí se člověk dokáže přenést na místa z celého světa. Užije si tak vycházku na pláži, na Šumavě, nebo třeba v jednom ze světově proslulých muzeí. Virtuální realita udělá radost mnoha mužům.

Pro plechového miláčka

Je muž, kterému budete dárek pořizovat, fanouškem aut nebo motorek? Rozhodně neuděláte chybu, když mu pořídíte něco pro jeho plechového miláčka. Je libo auto šampón s voskem, novou lékárničku, nebo třeba sadu olejů?

Kosmetika, kterou má rád

Stojí to jen pár chvil, abyste zjistili, jakou kosmetiku má muž rád. Nezávazným hovorem se doberte ke kýžené odpovědi a překvapte muže dárkem, který skutečně využije.

Jaký dárek zaujal vás?