Nebankovní půjčky jinak, bez zástavy

rychla pujcka bez zastavy

Půjčte si bez zástavy

Občas potřebujete každý půjčit peníze, nejlépe hned bez zbytečných formalit, ale přitom bezpečně bez jakýchkoliv rizik. Nemusíte vůbec zoufat. Forem, jak získat půjčku, je hned několik. Jednou z nejjednodušších cest je půjčka na směnku, která je vhodná zejména pro ty, kterým nechce banka půjčit peníze, protože mají záznam v registru nebo nemohou doložit své příjmy. Směnka je vlastně doklad o finančním závazku, se kterým se dá obchodovat jako s jinými cennými papíry. Přitom ručení směnkou je nejjednodušší způsob, jak bance či nebankovní instituci ručit za půjčku. Směnka je cenný papír na němž se dlužník zavazuje věřiteli uhradit dohodnutou sumu peněz. Vyberte si přesně tu půjčku, která bude nejlépe vyhovovat vaší situaci.

Podepsání směnky vyžaduje většina nebankovních institucí. Nejde však o ledajakou směnku. Ve většině případech se dlužník, tedy ten, kdo si peníze půjčuje zavazuje zaplatit za směnku dopředu neurčenou sumu peněz. Podepisuje takzvaně bianko směnku. Bianko směnka je taková směnka, u níž není vyplněná částka, kterou za ni má dlužník zaplatit. Částku je oprávněný zapsat věřitel (banka, nebankovní investor) pouze za předem dohodnutých podmínek sepsaných ve smlouvě o půjčce. Směnka, resp. částka na směnku, se tedy vyplňuje většinou ve chvíli, kdy dojde k nějaké nestandardní situaci. Většinou k porušení splátkového kalendáře ze strany dlužníka. Půjčka se tak stává v podstatě splatná okamžitě a věřitel doplní do směnky zbylou, dosud nesplacenou část půjčky. Nesplacený zůstatek půjčky navýší věřitel ještě o předem smluvně dohodnuté poplatky a sankce, které mohou především u nebankovních půjček i několikanásobně převýšit vypůjčenou sumu peněz. U nebankovních půjček ručených směnkou je proto opravdu nutné dodržovat předem stanovené podmínky. Vymáhání směnky je velmi jednoduché a proto se nebankovní instituce o své peníze neobávají. I přesto, že neručí věřitel svým majetkem, je směnka ve většině případech dostatečným a účinným řešením. Ono se totiž ručení směnkou může pěkně vymknout kontrole a někdy rovnat tomu, jako když člověk ručí ve skutečnosti úplně vším, co vlastní, například:

  • rodinný dům
  • automobil
  • výplatu

V případě nezaplacení několika tisícového dluhu se totiž může klidně stát, že se dluh vyšplhá díky sankcím na statisíce. Vše se pak dostane před soud, který na základě směnky vydá platební rozkaz a ten převezme exekutor, který následně uvalí exekuce na veškerý majetek. Půjčky ručené směnkou jsou proto sice jednoduché na vyřízení a je snadné je získat, ale znovu opakujeme, pozor na dodržování všech sjednaných pravidel.

Pokud tedy můžeme radit, vyhněte se jakékoli nebankovní půjčce s ručením, raději sáhněte po půjčce bez zástavy. Jen ta vám dá vetší pocit svobody a jistoty. Nechceme tím samozřejmě nikoho nabádat, že jdou půjčky bez zástavy vlastně snadno obejít a neplatit je, že se vám nic hrozného, krom nějakého vyššího poplatku ze strany věřitele, nestane. To nebyl náš záměr. Jen jde o to lidem ukázat, že není potřeba hned ručit nejrůznějšími prostředky. Vše lze řešit i jinak, jednodušeji.

Vyzkoušejte i možnost půjčení peněz rychlou a online půjčkou bez zástavy. Tyto půjčky poskytované nebankovními společnostmi jsou často bez zbytečného papírování a podmínek vyřízeny i do několika minut/hodin. A navíc, vše přitom vyřídíte z pohodlí vašeho domova, stačí akorát vyplnit krátký formulář s několika základními osobními údaji a hotový jej odeslat. My jej ihned překontrolujeme a zpracujeme, v případě nějakých nejasností vás bude informovat náš pracovník, který s váma vše doladí do finální podoby. Pokud vše proběhne v pořádku, jsme schopni vám poslat penízky na váš učet už do patnácti minut od schválení. Takže vy máte během krátké doby peníze k dispozici, se kterými můžete libovolně disponovat. Nás nezajímá na co peníze potřebujete, je to čistě vaše soukromá věc a tu my respektujeme. Využít je tak můžete zcela bez okolků na dovolenou, na starší dluhy, na novou televizi, prostě na co se vám zlíbí. Jediné, co bude vaší starostí, je pravidelné a včasné splácení dané pohledávky. Jen tak si vy i my ušetříme čas, peníze a řešení vzniklé situace, která není nikomu příjemná.