Podnikatelská půjčka vyjde vstříc i úplným nováčkům

Podnikatelská půjčka

Na trhu jste už dlouho, potřebujete úvěr na vybavení kanceláře. Nebo jste naopak na začátku kariéry a je potřebná jiná investice. Důvody, které vedou podnikatele k žádosti o půjčku, mohou být velmi různorodé. Jde o jednoduchý proces, jenž je podložený krátkou smluvní dokumentací. Jinak řečeno, nikdo na nic nečeká a vše jde naprosto plynule. Rychlá finanční injekce bude připravena, na účet může dorazit ještě tentýž den, kdy o ni bylo oficiálně požádáno. A protože se celá záležitost odehraje online, bez podepisování smluv na pobočkách, ušetří se spoustu času. A není právě tohle pro dnešní zaneprázdněné OSVČ výborná zpráva?

Startuje se na pěti tisících korunách

Nabízí se široké spektrum různých variant, takže si na své přijde každý zájemce. Jak tedy vlastně vypadá podnikatelská půjčka? Jaké jsou její konkrétní parametry? Předně je třeba dodat, že účel o ničem nerozhoduje. Může být použita na cokoliv, co souvisí s podnikáním, vůbec nic se ale nebude zpětně ověřovat. Nákup software, nářadí do dílny, zaplacení pojistného, pořízení materiálu do zásoby, důvody se vždy najdou. A jaká je řeč čísel? Kolik si je touto formou možné půjčit a na jak dlouho?

  • 5 000 Kč je minimální suma, o které lze jednat. Stačí na pořízení drobné elektroniky?
  • 30 000 Kč je maximální částka, kterou je možné uvažovat. Opět může být určena na cokoliv.
  • Sedm až třicet kalendářních dnů, přesně to jsou oba zásadní mantinely pro kalendář splátek.

Rychlé jednání je zárukou úspěchu

Krátká žádost, ověření totožnosti, bankovního účtu a dalších formalit. Opravdu, nikdo nebude na nic čekat! Půjčka pro začínající podnikatele je připravena, jde o důležitou finanční injekci, kterou může potřebovat každý OSVČ. Nenáročná administrativa, která se s podobným úkonem pojí, určitě potěší každého.