Nestárnoucí filmové ságy, které stojí za zhlédnutí

Nestárnoucí filmové ságy, které stojí za zhlédnutí

Máte volný večer před sebou a nevíte, co podniknete? Existuje několik alternativ. Buď si můžete s partnerem zahrát stolní hry, nebo mohou zvítězit herní konzole či filmy. Obvykle však volíme filmy, jelikož si chceme opravdu odpočinout, takzvaně vypnout. Jenže vybrat si film, na který bychom se podívali, není zrovna nic jednoduchého. V současné době je tolik filmů, řadu z nich už máme dávno zhlédnutou. Filmové novinky ne vždy jsou atraktivní, a tak zvolíte filmové ságy, u nichž máte jistotu, že budete mít, co po večerech sledovat. Jaké jsou ale ty nejoblíbenější a zároveň nestárnoucí? 

Pán prstenů je stará dobrá klasika 

K nejoblíbenějším a zároveň k nejznámějším ságám patří Pán prstenů. Jelikož má několik dílů, budete mít program na nadcházející volné večery jistý. Mezi námi se najdou takoví fanoušci, kteří dokonce mají různé věci s logem této filmové ságy. Nejčastěji se vlastní hrníčky a trička, ale také se najdou vlastníci ponožek s logem filmu.  

Harry Potter pro všechny, kdo věří v kouzla 

Věřili byste, že fantastickému příběhu o kouzelníkovi Harry Potterovi je už přes dvacet let? Tento příběh stárne s mnohými z nás a lze říct, že se najdou buď ti, kteří tuto ságu nesnáší, nebo ti, kteří ji naprosto milují. A druhá skupina je větší.  

Harry Potter je filmová sága určená nejen dětem, ale i dospělým, kteří věří na kouzla a věří, že magie hraje i v dnešní době svou roli.  

Upíří sága pro všechny milovníky romantiky 

Nesmíme zapomenout ani na Twilight ságu, tedy upíří ságu, která je určená všem milovníkům romantiky. Zejména ženy milují souboj upírů a vlkodlaků, jejichž srdce vzplane k jedné ženě, k jednomu člověku. Ženy se zamilovaly za ta léta nejen do samotného příběhu, ale především do herců, kteří ztvárnili hlavní role. Většinou se však miluje buď vlkodlak, nebo právě upír. Kdo je vaším oblíbencem?