Pečujte o sebe jako celebrity

pečujte o sebe

Americké herečky GwynethPaltrow, DrewBarrymore a CameronDiaz jsou kamarádky přes 20 let. Každá je úplně jiná, ale vzájemně se inspirují. Zdravý životní styl začala ctít GwynethPaltrow, která k nemu tíhla odjakživa. Když jí před 15 lety zemřel otec na rakovinu, stala se z ní veganka, jogínka a vyznavačka zdravého životního stylu. Pak potkala Chrise Martina z Coldplay, zamilovala se a povolila o trochu ve své urputnosti, i když se jí narodily děti. Používání přírodní kosmetiky neopustila nikdy. Založila online magazín Goop.com a spojila své jméno s kalifornskou organickou značkou JuiceBeauty a stala se kreativní ředitelkou firmy s ekologickými hodnotami a podporou místních komunit. Většinu ingrediencí značka získává od lokálních certifikovaných farmářů přímo na západním pobřeží USA. Kolekce dekorativní i pleťové kosmetiky obsahuje asi 75 produktů bohatých na přírodní rostlinné pigmenty a antioxidanty.

CameronDiaz, GwynethPaltrow a DrewBarrymoore

DrewBarrymore a Flowerbeauty. Herečka se do života hollywoodské hvězdy už narodila a už 11 měsíců natáčela reklamy, v 6 letech ji E. T. mimozemšťan katapultoval mezi hvězdy hollywoodského nebe a z něho pak zase šupem dolů. Začala ve velkém pít a užívat drogy. Díky sebereflexi ale dokázala závislost vyléčit. Kromě úspěšné herecké kariéry zažila také celkem dost neúspěšných vztahů a manželství. Kolem čtyřicítky porodila krátce po sobě dvě krásné holčičky. K roli matky, herečky a producentky si vybrala i dráhu kosmetické odbornice a založila vlastní značku Flowerbeauty zaměřeno pouze na dekorativní kosmetiku. Jde o přírodní kosmetiku, netestovanou na zvířatech, zejména holčičí, ale občas i žensky smyslnou.

Kamarádky a rádkyně

CameronDiaz, přírodní blondýnka s uhrančivě modrýma očima, a navíc dcera Kubánce. Léta se živila jako modelka, ale víc ji bavilo stát před kamerou. Stejně jako DrewBarrymore je CameronDiaz hédonistka, miluje život a vše, co k němu patří, a to včetně nezdravé stravy, která odráží její celoživotní potíže s akné, se kterým bojuje opravdu ve velkém stylu. Kromě značek svých kamarádek právě ona miluje přírodní kosmetiku PevoniaBotanica, ale není při jejím používání rozhodně tak zcela ortodoxní a přísná jako je GwynethPaltrow. Netají se tím, že klidně občas používá syntetickou dekorativní kosmetiku i vůně. Například vůně Happy od Clinique je jejím celoživotním must-have. Zda je jejich krása jen v jejich kosmetice se ale asi nedozvíme.