Popularita digitálních technologií roste. Lidé mají zájem o vlastní aplikace i o digitální desky

Popularita digitálních technologií roste. Lidé mají zájem o vlastní aplikace i o digitální desky

Pokud se někoho zeptáte na to, jaký má názor na digitální technologie a podobné vymoženosti, pravděpodobně už neuslyšíte jen sprostá slova a názory toho typu, že jsou technologie zbytečné a že jsou nám k ničemu. Lidé totiž změnili svůj postoj k moderním technologiím, naučili se je dokonce využívat a nadmíru si je pochvalují. To ostatně dokazuje nedávný průzkum, který se touto tématikou zabýval. Podle průzkumu roste zájem hlavně o vlastní aplikace, ale také roste zájem o digitální úřední desky, do nichž investují hlavně obce a města. 

Mít svou vlastní mobilní aplikaci, to je dnes sen nejednoho lídra firmy. Kdo by to byl ale řekl, že po vlastní mobilní aplikaci na míru zatouží také obce a města, jež budou chtít touto formou informovat občany o aktuálním dění. Města také zatoužila po vlastních digitálních úředních deskách, které plně nahradí klasické úřední desky, jež neposkytují dostatek prostoru pro sdělování informací. 

Obce a města však nejsou jedinými, kdo konkrétně po mobilních aplikacích prahne. Konečně se pochopilo to, že mobilní aplikace nejsou nic drahého a že jsou stejně důležité jako reprezentativní webová stránka firmy. 

Webová stránka už nestačí

Ať už jste majitelem velkého podniku vyrábějícího boty nebo se staráte o chod muzea nebo festivalu, musíte si uvědomit, že reprezentativní webová stránka už nestačí. Doba se neustále posouvá, jde dopředu sedmimílovými kroky a i vy musíte s dobou držet krok, jinak vás konkurence semele a pošlape. Doporučujeme proto investovat do mobilní aplikace, která vám přinese mnoho možností. 

Mobilní aplikaci budou využívat nejen lidé spadající do mladé generace, ale také lidé starší, kteří zjišťují, že mobilní aplikace nejsou vůbec na škodu. 

Víme, koho požádat o pomoc

Pokud jste se rozhodli do mobilních aplikací investovat, doporučujeme obrátit se na odborníky z APPKEE, kteří se zaměřují na tvorbu a vývoj mobilních aplikací na míru pro operační systémy Android a iOS.