Zahrada jako oáza klidu. Víme, co by na ní nemělo chybět

Zahrada jako oáza klidu. Víme, co by na ní nemělo chybět

Jste majitelem zahrady? Pak ji rozhodně chcete mít hezčí, než jakou ji má váš soused. Pokud chcete mít zahradu hezčí, než jakou má váš soused, doporučujeme z ní udělat oázu klidu. Žijeme v rychle ubíhajícím světě, rozhodně se vyplatí mít přímo doma nějaké místo, kde budeme moct zpomalit a kde budeme moct relaxovat, aniž bychom za to museli zaplatit, jako je tomu v mnoha wellness centrech. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí mít ze zahrady oázu klidu, poradíme vám, co by vám na ní nemělo chybět. 

Altán pro klidné posezení s přáteli

Už jste viděli zahradu, která by byla bez altánu? Takové zahrady jsou nejen smutné, ale také v lidech nevyvolávají vnitřní klid. Altánky jsou vhodné nejen pro odpolední čtení, ale také je to krásné místo, kde si můžete posedět s přáteli. Navíc takový altánek mohou schopní kutilové stlouct sami podle přání jejich drahých poloviček. A pokud se takový altán bude ukrývat mezi nádherně rozkvetlými jiřinami a ibišky, to bude, panečku, uklidňující podívaná! Jak z romantického filmu. 

Meditační pyramida pro vnitřní klid

Pokud chcete mít ze své zahrady oázu klidu, pak byste na ní neměli postrádat meditační pyramidu, kterou mnozí lidé označují za léčivou pyramidu. Je však třeba toto označení brát trochu s rezervou, meditační pyramida ve skutečnosti neléčí, má spíše pozitivní dopad na psychickou stránku člověka. Meditační pyramida, která je zároveň označována za pyramidu energie nebo za energetickou pyramidu, spíše poskytuje prostor pro čtení, meditaci nebo pro učení. 

Bazén pro dobrou fyzickou kondici

Ve zdravém těle, zdravý duch. To je rčení, které je rozhodně pravdivé. Říká nám však, že bychom na svou zahradu měli přidat bazén, ve kterém se budeme udržovat ve skvělé fyzické kondici. Bazén je pro správnou figuru i pro klidnou mysl, voda uklidňuje. 

Doporučujeme spíše investovat do bazénu do země, abyste ho mohli využívat po celý rok, nejen během letních horkých měsíců.