Patříte mezi vodní živly? Navštivte celoročně přístupný aquapark Bešeňová

Patříte mezi vodní živly? Navštivte celoročně přístupný aquapark Bešeňová

Říká se, že hlavně lidé, kteří se narodili ve vodních znameních, milují vodu. Mezi námi se však najde vícero lidí, kteří jsou doslova vodními živly či milovníky vody. Patříte mezi ně? Pokud ano, nabízí se otázka, jestli jste už navštívili termální koupaliště Bešeňová? Krásný celoročně přístupný moderní areál je plný venkovních i krytých bazénů, vyřádit se můžete na zdejších tobogánech, tobogánové věži, v bazénech s protiproudem či na jiných atrakcích. I ti, kteří touží po odpočinku, si zde přijdou na své. 

Ať už chcete zažít adrenalin nebo si chcete odpočinout, termály v Bešeňové jsou tím pravým místem, kde se vám dostane obojího. Krásný aquapark Bešeňová má v nabídce pestré doplňkové i stravovací služby, láká na termální prameny, které mají blahodárné účinky na lidský organismus. Konkrétně ulevují od urologických nebo ženských problémů, mají však také kosmetické účinky. 

Voda ve zdejších bazénech má teplotu pohybující se od sedmadvaceti stupňů do čtyřiceti stupňů Celsia, udržují se po celý rok. 

Co vás v Bešeňové čeká?

Jak již bylo několikrát zmíněno, na své si přijde jak milovník adrenalinu, tak vodní živel či ten, kdo touží po chvilce klidu a odpočinku. Ve venkovním areálu na vás čeká plavecký bazén, tři relaxační bazény, dokonce dětský bazén se skluzavkami pro malé ratolesti. Ve vnitřním areálu najdete bazén s množstvím atrakcí, plavecký bazén s tobogánem, také dětský bazén, vodní hřib či vodního ježka. 

Uvnitř obrovského thermal parku v Bešeňové najdete i vitální svět, kde se zaměřují na posílení imunitního systému, zbavují zde stresu, přináší klid do duše s pomocí vířivek, lázní nebo masáží. Kromě vitálního světa se v aquaparku nachází i relax centrum, kde si můžete zajít na manikúru, pedikúru, na rašelinové zábaly či na světelné terapie. 

Sháníte ubytování?

Z tohoto ráje na zemi se jen stěží odchází zpátky domů. Nikdo však neříká, že musíte odejít hned v ten den, co přijedete. Obraťte se na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která vám s výběrem vhodného ubytování pomůže.