Seriály, které si zamilují dámy, protože jsou o nich a pro ně

Seriály, které si zamilují dámy, protože jsou o nich a pro ně

Kdo by nemiloval seriály! Každý člověk má svůj oblíbený seriál, který se nebojí sledovat neustále dokola, dokud ho nezná nazpaměť – dokonce i pak ho stále sleduje. Většinou u lidí vedou komediální seriály, které jsou o životě a které si z života dělají trochu legraci. Pokud zrovna hledáte nějaký seriál, který by vás bavil, protože by byl přesně o vás, poradíme vám.  

Zatímco pánové jsou většinou milovníkem sci-fi, dámy milují seriály vtipné, leč o nich a pro ně. Kupodivu takových seriálů bylo natočeno mnoho. Vybrali jsme několik z nich, které vás mohou opravdu bavit.  

Sex ve městě 

Co ženy naprosto milují, je Sex ve městě. Jedná se o seriál, který se točil rovných šest let, a to od roku 1998. I když se nejedná o extrémně starý seriál, už nyní je to legendární seriál, kvůli kterému se jezdí do New Yorku. U dveří domu hlavní hrdinky se chce vyfotit každá žena. Nicméně seriál povídá o čtyřech kamarádkách, které chtějí po třicítce najít lásku v New Yorku. Probíhají spolu všechny milostné úspěchy i neúspěchy, hledají šarmantní muže, kteří jsou stejně chytří a vtipní jako oni.  

Prolhané krásky 

Poměrně nový seriál Prolhané krásky se stal v ženském světě doslova hitem. Není to rozhodně seriál jen pro náctileté, i když tvůrci očekávali, že to pro náctileté bude především. Našly se v tom i dospělé ženy, které s napětím čekají na další epizodu. Je to seriál plný tajemství, není to typický romantický seriál. Pokud tedy nejste zrovna romantickou duší, Prolhané krásky jsou pro vás jako stvořené.  

Gilmorova děvčata 

Kdo by neznal legendární seriál Gilmorova děvčata, který se snad nikdy neomrzí! Ženy milují příběhy matky a dcery, které žijí v malém městě. Každá žena si přeje mít jednoho dne tak skvělý vztah se svou dcerou, jako mají právě Gilmorky v oblíbeném americkém seriálu.