Regálové systémy vhodné pro menší i větší sklady

Regálové systémy vhodné pro menší i větší sklady

Regály jsou v současné době opravdu velice oblíbené a tomu se ostatně nemůžeme divit. Je to skvělé řešení pro garáže (mohou se v nich skladovat také pneumatiky) nebo se jedná o skvělé řešení pro menší či větší sklady, kanceláře či eshopy. Zejména ve skladech nedají na regálové systémy dopustit. Důvodem toho je fakt, že regálové systémy se pyšní třemi zásadními vlastnostmi, a to stabilitou, skvělou nosností a také přijatelnou hmotností. To je přesně to, co by každý kvalitní regálový systém neměl postrádat. 

Pořiďte si regálový systém i do svého skladu

Pakliže máte problém s přehledným uskladněním věcí, jako je zboží, materiál nebo hotové výrobky, jistě si lámete hlavu, jak situaci vyřešit. Tím nejlepším řešením jsou zmiňované kovové regály, které jsou pro menší i větší sklady doslova jako dělané. Jsou poměrně univerzální a využít je můžete jak ve skladu, tak i případě v prodejně, pakliže nějakou prodejnu vlastníte. 

Jejich unikátnost spočívá nejen ve stabilitě, přijatelné hmotnosti a také skvělé nosnosti. Jejich unikátnost spočívá také v jednoduchém montování, při kterém nepotřebujete radu žádného odborníka, dokonce ani žádné speciální nářadí. Postačí vám jenom návod, podle kterého regálový systém složíte. 

Využijte každý dostupný milimetr

Jelikož skladové prostory nejsou zrovna ničím levným, měli byste využít jejich každý milimetr. Proto před koupí regálového systému pořádně změřte místo, kde by měl regálový systém pobývat. Nechte si trochu rezervu a teprve poté mrkněte na internet. 

U kovových regálů je velice důležité dodržet hloubku, šířku a také výšku daného pomocníka. Tím se vyvarujete nepříjemnostem. Kupříkladu tomu, že z důvodu menší hloubky budou krabice nebo palety přepadávat. I v tomto případě tedy platí přísloví, a sice “dvakrát měř, jednou řež”. 

Pokud si však pořídíte systém, který bude plně vyhovovat vašim rozměrům, budete mít spolehlivého pomocníka, díky kterému bude všechno naprosto přehledně uskladněno.