Rockový styl má čím dál více oblíbenců

rockový styl

Móda se stále nese v jiném duchu, protože se stále mění aktuální trendy, které bychom mohli nosit. Ostatně ať už se móda mění jakkoliv, měli bychom dbát na to, abychom vždy nosili především to, co se nám samotným líbí. Pakliže na sebe dáme něco, co není zrovna podle našich představ, většinou se na sebe jenom naštveme, protože se v daném oblečení budeme cítit opravdu špatně a nepohodlně. Móda ostatně neurčuje to, co máme nosit, ale dává nám na výběr a říká, že toto by bylo dobré, kdybychom zkusili.

Každý člověk má svůj styl, proto bychom se neměli bát se ten svůj styl ukázat. I když možná nemáme styl, který se nosí na ulici běžně, o to bude náš styl zajímavější, unikátnější a jedinečný. Možná na nás budou lidé zírat, ale to jen z toho důvodu, že oni sami se bojí ukázat ten pravý styl, který by chtěli nosit, ale nenosí. S takovými pohledy se většinou potýkali třeba rockeři, kteří neustále nosili černou barvu. Kožená bunda, rukavice bez prstů a taky těžké kožené boty byly jejich každodenním lookem, díky kterému se po nich vždy lidé otáčeli. Naštěstí je nová doba, což znamená, že každý svůj styl má už nyní zelenou. Proto ani rockerské styly a doplňky nejsou pro ostatní něco, za čím by se měli otočit. Navíc konkrétně tento styl se dostává celkem do populárních oblastí!

Ostny, ostny a zase ostny!

V poslední době se můžeme na ulici setkávat s tím, že hodně lidí nosí ostny. Tento rockerský prvek rockerského stylu se stal jaksi dominantní pro aktuální módu. Nosí se zejména na botách, ale především na upnutých náhrdelnících kolem krku nebo na náramcích. To je ovšem spíše takový extrém, který se rozhodnou nosit jenom odvážní jedinci. Rockerský styl se nyní aktivně projevuje zejména na kabelkách. Určitě jste si všimli, že ženy v poslední době mají bujné černé kabelky, které jsou ze všech stran posázeny právě stříbrnými nebo zlatými aplikacemi v podobě ostnů. Pokud je zbytek looku jedinečně obyčejný, potom je tento doplněk to nejlepší, co můžete zvolit.