Tipy na dárky pro partnera nebo partnerku

darek pro partnera

Vánoce se blíží a hodně lidí stresuje, co koupit své drahé polovičce pod stromeček. Tipy na vánoční dárky jsou proto hodně inspirativní. Tip na dárek pro muže i ženu na Vánoce je každým rokem svým způsobem snadnější, protože je větší výběr, ale to znamená i více rozhodování.

Někdy je opravdu velmi těžké, cokoliv vymyslet. Proto jsem tento článek sepsala. Zde jsou mé tipy:

1. Lístky na koncert/do divadla/na sportovní akci

Jestliže s partnerem/partnerkou rádi chodíte do společnosti a rádi koukáte na filmy, určitě doporučuji lístky do kina či divadla. Pokud se váš partner zajímá o sport, myslím, že lístek na fotbal nebo třeba hokej ho rozhodně neurazí. Možná vám za to bude líbat i nohy.

2. Výbava do auta/na motorku/nářadí

Pokud je váš partner kutil, určitě se mu bude hodit nějaké nářadí. Můžete mu koupit sadu klíčů, aku šroubovák nebo cokoliv jiného, co vás napadne. Jestliže má auto/motorku, zřejmě se během roku zmíní, co by potřeboval a vy mu na to můžete přispět či to zaplatit. Věřím, že chlapa tohle zaručeně dostane.

3. Kniha

V dnešní době se přeci jen najdou lidé, kteří čtou knížky. Pokud je váš partner/partnerka jedním z nich, zeptejte se, jaký žánr knih jeho/ji zajímá no, a pak už je to na vás.

4. Poukázky

Jestliže jste tvůrčí typ, můžete vaší polovičce vytvořit poukázky vlastní výroby. Je jen na vás, co na ně napíšete a kolik jich bude. Můžete vytvořit poukázku na masáž, na snídani do postele, na společnou vanu apod. Pokud se tvůrčím činnostem spíše vyhýbáte, pak můžete zkusit koupit třeba poukaz na adrenalinový zážitek přes slevový portál.

5. Květiny, bonboniéra

Tak tahle klasika neurazí snad žádnou ženu – pokud ovšem znáte, její oblíbenou květinu. Možná to nebude originální, ale bude to romantické a jí tím ukážete, že jste na nic nezapomněl.

6. Pozvání na večeři

Tak k tomuhle snad není, co dodat. Pěkná romantická večeře je přece úžasná. Skvěle se najíte, popovídáte si a budete mít chvíli jen sami pro sebe.

7. Erotický taneček

Jestliže jste spíše odvážlivější typ ženy, vašeho partnera jistě potěší erotický taneček. Když k tomu připojíte láhev dobrého vína a svíčky, úspěch vás nemine.