V hlavní roli ponožky. Jak je použít jako součást outfitu?

V hlavní roli ponožky. Jak je použít jako součást outfitu?

Nebojte se, ponožky do sandálů rozhodně cpát nebudeme. Je ale dobré znát základní módní triky, ke kterým styling ponožek neodmyslitelně patří. Jdeme na to? Tři, dva, jedna, začínáme… 

Můj milovaný svetřík 

Pokud ještě nemáte ve své výbavě maxi pletený svetr, který vás rozněžní a obejme pokaždé, když to budete potřebovat, je nejvyšší čas si jej pořídit. Až si jej oblečete k mini šortkám, dopřejte si svůj look ozvláštnit. Jak? No přeci pomocí delších ponožek a krásně čistých tenisek. Ležérní. Roztomilé. Pohodlné. Stylové. Není zač.  

Tohle miluju 

Až si vyzkoušíte tento outfit, zamilujete se také. Budete potřebovat: tenké legíny, přes které si nasadíte vysoké ponožky, obujete tenisky nebo jiné pohodlné boty. Dále pak zavinovací mini šaty, velký rolák a na něj otevřené maxi sáčko. Prosím, prosím, ať se tento současný trend udrží co nejdéle. Přes celek přehoďte kabelku na rameno nebo pohodlný batůžek a jde se do města. Naprosto boží! 

Něco pro odvážné 

Máte ve skříni kostýmek složený z módního oversized saka a šortek? Jistě tušíte, že si přímo říká a o trochu oživení. Jak na to? Stačí, když se vybavíte klasickou kabelkou ve formálním stylu, ale místo business účesu necháte lokny volně plynout. Na nohy natáhněte vyšší ponožky a bílé dokonale čisté tenisky. Stylová trefa! Pokud se v tento den cítíte jako šedá myška, s tímto outfitem rozhodně počkejte na odvážnější den. Potřebujete jej „prodat“ a zazářit! 

Outfity si plánujte nejen podle příležitosti, ale také podle aktuální nálady a rozpoložení. Sršíte vtipem a sebevědomím? Dejte se do ponožkových experimentů. Ve dny, kdy byste nejraději zůstala schovaná ve skříni, se zase obklopte pohodlím a umírněnými barevnými kombinacemi. Už dávno neplatí, že ponožky mají zůstat skryty. To ani náhodou!