Venkovní rolety pro komfort

venkovní rolety

Celkem 30 až 40 % z celkové ztráty tepla domácnosti uniká nejen okny a dveřmi. Vhodně zvolené formy stínění představují nejen ochranu před světlem a možným narušením našeho soukromí, ale je jednou z nejlepších a nejefektivnějších zábran proti úniku tepla. Existuje opravdu velká spousta dobrých důvodů, proč si pořídit právě venkovní rolety. Zvyšují tepelně izolační vlastnosti vašich oken, ochrání vás před hlukem, ale i před ničivými vlivy počasí a jsou také nesnadnou překážkou pro zloděje, proto zvyšují vaši bezpečnost. Venkovní rolety jsou dokonalým řešením pro jakékoliv klima nebo roční období. V létě nepustí teplo dovnitř a ušetříte za klimatizaci. V zimě nepustí teplo ven a zimu dovnitř, takže ušetříte za topení.

CLIMAX

Kvalitní rolety od největšího českého producenta CLIMAX jsou vybavené čidly a samy okamžitě reagují na aktuální počasí. Při nízké venkovní teplotě se pak během zimních nocí sami automaticky spustí. Když v zimě naopak vysvitne slunce, venkovní rolety se sami automaticky vytáhnou, aby mohly paprsky slunce snadno vyhřívat váš interiér. Firma CLIMAX je největší český výrobce žaluzií, rolet, markýz i sítí proti hmyzu. Neustále vyvíjí, vyrábí a dodává opravdu široký sortiment venkovní i vnitřní stínicí techniky. Disponuje rozsáhlou sítí svých značkových prodejen, dále pak regionálních zástupců a smluvních partnerů, jejichž prostřednictvím jsou výrobky instalovány v objektech všech konečných uživatelů, včetně přesného zaměření přímo na místě, montáže a následného servisu.

Venkovní rolety

Venkovní rolety pak dále můžete také doplnit o vysoce praktické sítě proti hmyzu, které jsou integrované přímo do roletového boxu. Vhodné je také zkusit na jednom domě vždy zkombinovat venkovní rolety s venkovními žaluziemi pro vyšší účinnost. Rolety se používají zejména v pokojích, kde se spí a také odpočívá, venkovní žaluzie se zase nejvíce instalují v pokojích, kde probíhá každodenní zcela běžný ruch. Společnost CLIMAX nabízí kompletní řadu rolet v mnoha barvách, vzorech a materiálech, které se liší podle toho, kdy jimi bude možné okno osazovat. Můžete tak učinit už během stavby nového domu, ale i při rekonstrukci nebo třeba při výměně oken anebo jen při dodatečné instalaci, když se pro no prostě rozhodnete.