Jak vybrat originální tričko bez kompromisů?

diffenity originální trička

Znáte českého výrobce pro originální trička DIFFENITY? Celá výroba tohoto českému produktu probíhá u nás v zemi. Od návrhu našich návrhářů přes precizní ušití a kvalitní potisk technikou sítotisku. S použitím vysoce kvalitních materiálů je celý výrobní proces vzniku pod neustálo kontrolou. Pořídíte-li si originální tričko DIFFENITY, podpoříte tak kvalitní českou výrobu a ekonomiku. Odměnou vám bude limitovaná edice v malém počtu triček z kolekce a vysoká kvalita se zárukou.

Slaďte svůj outfit

A jak nosit originální tričko DIFFENITY? Slaďte svůj outfit a projevte svou osobnost. Tričko se dobře kombinuje se sukněmi i kalhotami, s riflemi i sportovním oblečením. Přes originální tričko si můžete dát mikiny nebo svetříky se zapínáním i bez zapínání, perfektně vypadají do saka či bundičky. Samotné tričko vynikne svým originálním potiskem.

Originální trička DIFFENITY jsou sami o sobě dost unikátní a výstřední, a není nutné jej už kombinovat příliš velkým množstvím jakýchkoliv doplňků. To lze vnímat jako výhodu, není třeba si lámat hlavu s doladěním osobitého stylu oblékání. Pečlivě vybraný potisk korespondující s naším charakterem může vyjádřit náš názor. Vše je možno sdělit pomocí jednoho originálního trička.

Barvy spolu musí ladit. A zde je to jednoduché, bílé tričko s jednoduchým jednobarevným potiskem lze kombinovat opravdu snad se všemi styly a barvami. Aby jak pánské tričko, tak i dámské tričko opravdu vyniklo, je dobré se přesto vyhnout příliš strakatým a barevným kusům kombinovaného oblečení, ať už mikinám, sukním či kalhotám. V jednoduchosti je síla. Obrázek nebo text o mnoho víc vynikne, pokud na sobě máte jednoduché střídmé barvy.

Limitované kolekce značky DIFFENITY

Malé kolekce DIFFENITY jsou vyrobeny v omezeném počtu kusů a lze je naprosto přesně identifikovat. Číslo uvedené na vnitřním štítku je číslo vyrobeného kusu a celkový počet vyrobených kusů z dané kolekce. Kreativní designy od mladých návrhářů tak nebude mít každý. Každá kolekce uvedená na trh obsahuje stylově zaměřené designy tematického celku. Stačí si jen vybrat dámská trička nebo pánská trička značky DIFFENITY a sladit styl oblékání s naší osobností.