Jak vybrat plesové šaty a jaké jsou módní barvy

Plesové šaty a barvy

Jakmile se objeví nad obzorem doba tanečních a začne se zvolna rozjíždět plesová sezóna, je třeba zjistit, jaké jsou trendy. Mnoho z nás netuší, jak se správně na ples obléknout, co zahrnuje základní plesová etiketa a její dresscode vyžadující večerní róbu. Pojďte se spolu vrhnout do světa plesových večerních toalet.

Plesová sezóna nahrává ženskosti

Ples je událost, kdy si konečně můžeme užít svoji smyslnou ženskost. Plesové šaty jsou elegantní a umí z každé ženy v mžiku udělat opravdovou dámu. Návrháři hojně využívají romantické krajky, jemné tyly i hedvábné šifony. Módní trend nahrává i odvážným rozparkům, průstřihům a průhledným variacím, které by ale vždy měly zůstat decentní. Neukazovat víc, než je nutné. Používají se střihy jednoduché, ale i výrazná zdobení v podobě blyštivých kamenů. Vyberou si křehké milovnice romantiky, ale i sportovně založené dámy. Výběr je opravdu velký a to své si vybere každá žena.

Plesové šaty a jejich varianty

Neustále jsou hitem splývavé modely a široké sukně jsou už delší dobu na ústupu. Nikdy neuděláte chybu, zůstanete-li u osvědčených antických plesových rób s vlečkou, které vás zanesou do dávných dob starověkého Říma. Toužíte-li po pozornosti spojené s obdivnými pohledy mužů, sáhněte po luxusních materiálech. Pokrajce se třpytkami, šifonech s flitry nebo modelech bohatě pošitých kameny, které dovedou odrážet světla reflektorů a přitáhnout pozornost. Na štíhlých ženách, vypadají dokonale. Je třeba být ale obezřetní, neboť lesklé materiály umí i přidal kila navíc.

Elegantní dámy v nejlepších letechmohou volit elegantní plesové šaty s krajkovými a šifonovými rukávy. Decentně tak mohou zakrýt ramena a paže. Oblíbené jsou modely ve stylu mořské panny, ale i šaty ve splývavějším střihu.Lesklé a pružné látky, třpytky i kamínky či elastické střihy, si mohou dovolit vzít na sebe hlavně mladé a štíhlé dívky a ženy. Dámy s výraznými přednosti, ženskými křivkami a plnějšími tvary mohou zvolit střihy, které umí přednosti zvýraznit a drobné nedostatky rafinovaně zamaskovat. Smyslnou ženskost lze ukázat v jakémkoliv věku. Je třeba si společenskou událost dokonale užít.