Vyplatí se krabičková dieta?

krabičková dieta

Je nový rok 2017 a chcete-li zhubnout, ale nemáte k tomu veliké finanční prostředky, nebo Vám prostě vyhovují domácí způsoby, je tu pro Vás ideální řešení. Krabičková dieta patří dnes k jedné z nejúspěšnějších diet na celém světě. Mnohým se tak podařilo zhubnout či nabrat váhu a neutratit o nic více, než kdyby nedodržovali žádnou dietu. Tato prostá metoda není v ničem komplikovaná.

Jedná se o pouhé rozdělení chodů do malých krabiček, které Vás zasytí, ale nepřecpou. Tyto krabičky si můžete nechávat dovážet z různých firem. Můžete si být jistí, že ať už bydlíte kdekoliv, budete mít někde poblíž někoho, kdo se tímto průmyslem živí. Musíte si ale zaplatit dopravu a to bývá často rozhodující problém. Existuje ale i levnější způsob, který bývá mnohdy i lepší. Můžete si tím totiž kontrolovat sami kvalitu potravin a jejich poměr, aniž byste si za to museli zaplatit.

Úspěch této diety byl dokázán mnohými studiemi i experimenty. Řekněme si tedy pár čísel. V přepočtu na den Vás celodenní výživa vychází na 250 Kč. Vše se odvíjí od dovozu a dálky Vašeho bydliště od producenta krabiček. Řekněme tedy, že by Vás toto jídlo, při využití během pracovních dnů, vyšlo na 7000 Kč na celý měsíc. Byť se tato cena může někomu zdát docela náročná, je to cena za to, že se nemusíte o nic starat a Vaše jídlo je připraveno ručně lidmi, kteří vědí, jak na to. Někdy stačí třeba po ránu jen vodu s citrónem a uvidíte, jak se budete cítit dobře.

Je zde ale otázka, zdali se Vám nevyplatí vařit a chystat si tyto chody doma. Je to sice pracnější cesta, ale otevírá se Vám tímto spousta možností. Můžete se naučit spousty nových receptů, podělit se s nimi se svými kolegy, a pokud by Vás to bavilo, můžete si založit i svůj menší podnik. Dále si také budete moci být jistí tím, z čeho je Váš oběd připraven a hlavně budete vědět, zdalipak Vám to zachutná a bude krabičková dieta to, co změní Váš pohled na hubnutí.