Základní kousky, které vynosí ženy v jakémkoli věku

Základní kousky, které vynosí ženy v jakémkoli věku

Z jakých kousků se skládá váš šatník? V každém šatníku najdeme bezesporu několik triček, také džíny, samozřejmě pár mikin a svetrů. To je ostatně základ šatníku. Existuje však několik kousků, které se nosí v jakémkoli věku. Zmíněné kousky z šatníku nevyhazujte, ať už je vám dvacet nebo čtyřicet let. Víte, jaké kousky se nosí v každém věku? 

Pokud chcete mít ve svém šatníku kousky, které se budou dobře kombinovat a které se zároveň dají nosit v jakémkoli věku, dejte na nás. Vybrali jsme několik kousků, které můžete nosit ve sladkých dvaceti letech i ve čtyřiceti letech, kdy už máte něco za sebou.  

Kožená bunda 

Někdo si myslí, že kožené bundy jsou jenom pro mladé, ale není tomu tak. Kožené bundy mohou nosit ženy jakéhokoli věku, vždyť krásně padnou všem typům postav. Pokud nemáte rádi výrazné barvy, sáhněte po nadčasové černé nebo hnědé kožené bundičce. Pokud máte rádi trochu odvážnosti, sáhněte po barevnějších kouscích. Aktuálně se nosí hlavně smaragdově zbarvené kousky nebo příjemné bordó bundičky.  

Černé kalhoty 

Co rozhodně nikdy nevyjde z módy jsou černé kalhoty. Černé kalhoty jsou nedílnou součástí každého dámského šatníku a nosit by je měly jak ženy pyšnící se krásným dvacátým rokem, tak ženy po čtyřicítce. Hezky se kombinují a můžou být součástí jak elegantního, tak ležérního outfitu. Nebojte se je spojit třeba s oblíbenými a dnes velice stylovými chelsea botami nebo třeba s kloboukem.  

Chelsea boty 

Nebo také chelsea boots jsou hitem módního světa. A kupodivu se z nich stal také kousek, který by měl být ve sbírce každé ženy. Sluší totiž mladým dvacátnicím a už ne tak mladým čtyřicátnicím. Chelsea boty jsou vkusné v jakémkoli provedení a s jakýmkoli podpatkem. Je jen na vás, jestli vám učarují spíše vyšší podpatky nebo dáte přednost naprosto minimalistickému podpatku.