Zmodernizujte své bydlení levně a snadno

Zmodernizujte své bydlení levně a snadno

Nemůžete se už dívat na dlaždice v koupelně a podlaha v obývacím pokoji je vaší noční můrou? Rekonstrukce může být zdlouhavá a finančně nákladná. Pokud ale využijete levných prostředků, váš domov získá zcela nový kabát a vy se budete moci těšit z dokonalého bydlení za minimální prostředky.  

Jak na levnou a stylovou podlahu 

Na trhu je v dnešní době spousta samolepících PVC podlah, které doma poskládáte po dílech. Už za pár hodin můžete mít hotovo. Není třeba speciálního náčiní, jelikož na zaříznutí větších kusů vám postačí řezák nebo nůžky. PVC věrně napodobuje dřevo různých odstínů, kámen, ale i jiné materiály. Takovým způsobem dodáte svému bydlení šmrnc přesně podle vašich představ. Stejně tak lze PVC podlahy využít v případě, že milujete vzory dlaždic, ale jejich materiál vám připadá příliš studený.  

Změňte barvu dlaždic jednoduše 

Barevné dlaždice v koupelně nebo kuchyni vás mohou brzy omrzet. Mnoho lidí si je ale raději doma nechá, jen aby nemuseli dělat výrazné zásahy do zdi. Není třeba si zvát řemeslníky, celou rekonstrukci totiž zvládnete sami. Bude vám stačit váleček na malování a barva na dlaždice. Několik nátěrů zaručí, že původní barva zmizí a vy se můžete radovat z krásného bydlení. Laik navíc vaše úpravy nemusí vůbec poznat.  

Rekonstrukce kuchyňské linky 

Omrzel vás odstín dřeva nebo vzor vaší linky? Výměna se může vyšplhat na desítky tisíc, nemluvě o odpadu a nepořádku, který při odstraňování a montování té nové vznikne. Jestliže si chcete poradit co nejrychleji a váš rozpočet odpovídá hodnotě několika stovek nebo jen pár tisíců, vydejte se do hobby marketu pro samolepící tapety. Díky nim se vám podaří získat zcela nový vzhled linky.  

Napodobit lze dřevo, materiál s patinou, beton, kámen, ale i mnoho dalších materiálů. Stačí vám jen trocha šikovnosti a zcela nová kuchyň je na světě.