Bethesda pracuje na pětiletém plánu pro Fallout 76 

Bethesda pracuje na pětiletém plánu pro Fallout 76

UFO plné mimozemských vetřelců právě dorazilo do Západní Virginie. Nepropadejte panice, mluvíme jen o hře Fallout 76, která vstoupila do osmé sezóny a je nyní plná mimozemských setkání. A navíc to vypadá, že Bethesda plánuje Fallout 76 podporovat ještě nějakou dobu! 

Těšit se můžete na novou roadmapu 

Nová roadmapa Fallout 76 na rok 2022 slibuje v létě také souboje v aréně proti robotům, na podzim výpravy, které se vrátí do Pittu a v zimě dorazí nový regionální boss. To je docela nabitý plán na celý rok, ale podle Bethesdy je to jen špička ozářeného ledovce. V nedávném rozhovoru pro AusGamers ředitel designu Falloutu 76 Mark Tucker uvedl, že pracují na roadmapě, která bude pokrývat příštích pět let post-nukleárního MMO. 

„Aktuálně máme dlouholeté plány a čím dál tím víc se věci rozviřují, protože se přizpůsobujeme a vše upravujeme a dolaďujeme podle toho, jak se věci objevují a samozřejmě také vnímáme, co hráči chtějí,“ řekl Tucker. „Ale hodně času teď vyhrazujeme plánům minimálně na pět let dopředu.“ 

Návrat NPC a příchod Bratrstva 

To je výhled na dlouhou dobu dopředu a dobré znamení pro fanoušky Falloutu 76. Od svého vydání v roce 2018 se MMO již dočkalo návratu lidských NPC s větvenými dialogy, příchodu Bratrstva oceli a přidání přizpůsobitelných soukromých serverů. Ne všechno, co bylo do Falloutu 76 v průběhu let přidáno, však bylo úspěšné. Po cestě se některé přídavky do hry neudržely, například battle royale režim Nuclear Winter byl v roce 2021 stažen z provozu. 

Pětiletý plán 

Nečekejte, že se dozvíte úplné podrobnosti o tom, co Bethesda plánuje v příštích pěti letech, alespoň ne v dohledné době. Vypadá to, že sami vývojáři to ještě nemají úplně rozpracované. 

„Tříletá roadmapa je mnohem srozumitelnější a jasnější. U pětiletého plánu je to trochu složitější,“ napíná fanoušky Tucker.