Mini skrytá kamera s podporou wifi

skrytá kamera

Bezpečnost je pro moderní domácnosti otázkou číslo jedna, vzhledem k tomu, že vloupání do bytů přibývá, rozhodně nelze nic podceňovat. Chcete mít přehled o svém domově, když jste právě na nákupech, jedete na chatu nebo máte polední pauzu v zaměstnání? Jak by řekl klasik, klasický zámek je dnes spíše pro pocit a zabezpečení je nutné věnovat více pozornosti. A nepochybně platí, že čím více bezpečnostních prvků, tím také lépe! Skrytá kamera rozhodně není jen doménou tajných služeb. Snadno ji můžete mít i doma! Nabídne například i záznam ve Full HD, díky kterému bude každý pachatel trestné činnosti lehce usvědčen.

Na první pohled ji nikdo nepozná

Může se tvářit jako obyčejná propiska, převezme podobu nástěnných hodin, budíku nebo kouřového čidla. Jistě, nápaditosti výrobců se vlastně žádné meze nekladou a některé modely jsou skutečně velmi zajímavé. Mini skrytá kamera s podporou wifi má také velmi nízkou spotřebu energie v pohotovostním režimu. Díky připojení k internetu budete vědět o každé nezvané návštěvě prakticky okamžitě, v případě potřeby můžete mít před sebou i živý obraz. Neviditelný noční přísvit až do patnáctimetrové vzdálenosti zajistí spolehlivou ostrahu i v době, kdy prakticky celé vaše město spí. V neposlední řadě je možné tuto kameru využít i jiným způsobem. Tak například, pokud vypadá na první pohled jako budík, může zůstat na stolku u postele a dělat další užitečnou práci.

Jak se baví vaše kočka?

Asi všichni si kladou otázku, co dělají domácí zvířata, když právě nejsme doma. Odpověď přinese právě tato malá kamera, která zachytí kočku i psa v mnoha různých situacích. Zjistíte také, kdo udělal poslední neplechu v kuchyni. Záznam kočičího pachatele spolehlivě usvědčí. Na prvním místě je ale ostraha objektu před nenechavci, kterou plní tato elektronika na výbornou. Seznamte se s ní i vy na cel-tec.cz!