Nové byty v centru Prahy splňují vysoké požadavky moderního bydlení. Už víte, jak budou vypadat?

Nové byty v centru Prahy

Lokalita Horního Žižkova prochází velmi významnou změnou. Z ošklivého káčátka se postupně klube vznešená labuť. Dokonce se mezi lidmi proslýchá, že nová lokalita se proměňuje v nejkrásnější bydlení v Praze. Co je na tom pravdy? Vydali jsme se zjistit informace o lokalitě Na Vackově.

Žižkov se mění k nepoznání

Také jste Horní Žižkov nikdy příliš v oblibě neměli? Konečně se i tato lokalita dočkala a proměňuje se k nepoznání. Bylo více než na čase! Zpustlá zákoutí tak vystřídá moderní zástavba, která bude propojovat obchodní a rezidenční čtvrť. Nové byty Praha 3 budou pak splňovat ty nejpřísnější nároky na moderní a bezpečné bydlení. Nebude se přitom jednat o žádné věžáky, ale o maximálně dvanáctipodlažní budovy, které nebudou vytvářet jednolitou uliční hmotu. Budou charakteristicky členité a asymetrické. Proč právě toto řešení?

Nové byty v centru Prahy

Dostatek prostoru, vzdušnost a světlo

Asymetrické členění budov dovoluje novým metropolitním bytům, aby mohly mít dostatek prostoru pro balkóny, lodžie, prostorná zákoutí, terasy a zahrádky. Každému bytu se tak dostane maximální využití denního světla a dostatek soukromí i vzdušnosti. Bydlení Na Vackově se tak stává splněným snem o moderním bydlení. Právě probíhající stavební práce nenechávají nikoho na pochybách o tom, že již za velmi krátkou dobu se bude mít Praha čím pochlubit. Konečně vzniká dostatek bytových jednotek, které jsou pro potřeby současného člověka vyhovující.

Nové byty v centru Prahy

Lokalita, která se mění

Zatímco dříve nebylo v oblasti Horního Žižkova o co stát, již zanedlouho tomu bude naprosto jinak. Citlivě umístěné budovy budou plně respektovat soukromí každého z jejich obyvatelů, a nedaleký park bude poskytovat dostatek prostoru pro odpočinek i aktivní sportovní vyžití. Přejete si bydlet v lokalitě, kde je škola, obchody i kino na dosah ruky? Byty v Praze na Žižkově vám splní všechny vaše tajné sny.

A co vy? Už víte, jak velký byt si v nově vznikajícím projektu zarezervujete?