Šedesátá léta ožívají v našich šatnících 

Šedesátá léta ožívají v našich šatnících

Sledujete aktuální módní trendy? Pak jistě víte, že nejlepší by bylo zajít do šatníku rodičů a vybrat si z nich to, co nosili v mládí. Protože právě šedesátá léta se vrací do moderních šatníků a díky prohrabání mladistvé sbírky oblečení rodičů můžeme pořádně ušetřit. Minisukně, bláznivé vzory, cigaretové kalhoty a baleríny – přesně to se navrací. Jinými slovy šedesátá léta ožívají! 

Šedesátková éra je zpátky 

I když si tato éra nemusí najít své příznivce, mezi mladými se nachází poměrně velká skupina těch, kteří šedesátkovým trendům velice rychle propadli. Ostatně stejně jako Twiggy, která byla před x lety považována za typický symbol krásy. A právě ona udávala styl a šmrnc. Vidět ji nyní můžete na každém kroku, protože právě kousky, jež dříve nosila, jsou zpátky.  

Barevné ladící komplety, minisukně v kombinaci s krátkými háčkovanými topy nebo krátké áčkové sukně. Přesně to jsou kousky, kterými se začínají plnit pulty obchodů. Nabízí se otázka, co si z aktuálních kolekcí vyberete vy? 

Barevnost a vzory 

Aktuální módní kolekce nejsou nic pro milovníky neutrality. Ti si v šatnících nenajdou mnoho kousků, z nichž by byli doslova nadšení. Letošní rok se ponese ve znamení barevnosti a zmiňovaných vzorů, což ukazují už letošní jarní kolekce. Nechybí proužky ani puntíky, oranžových, růžových nebo zelených odstínů je všude habaděj. Minisukně zakrývají jen to nejnutnější a teplákové soupravy — těch je víc než před lety.  

Nezapomínejte na módní doplňky 

Při oživování vašeho stávajícího šatníku nezapomeňte investovat také do módních doplňků. Nemáme na mysli pouze výrazné náhrdelníky nebo o to víc výraznější náušnice. Na mysli máme především sponky do vlasů, případně drobné kabelky, které lze přehodit pouze přes rameno. Nemají žádnou delší přezku, jsou pouze s tradičním a velice malým uchem.