Kterou sekačku vybrat pro váš trávník? 

Kterou sekačku vybrat pro váš trávník?

Existuje několik typů sekaček. Každá z nich se přitom hodí na jiné plochy. Víte, jak správně vybrat sekačku pro vaše potřeby? 

Sekačku vybíráte jen jednou

Většina z nás si svou sekačku vybere jen jednou, poté ji mnoho let jen spokojeně užívá a udržuje. Je proto dobré vědět, jakou si vybrat. Pro menší plochy se skvěle hodí robotické sekačky, které se budou pravidelně a neúnavně starat o dokonalou podobu vašeho trávníku. Benzínové sekačky vám zase pomohou s údržbou větší plochy trávy. Zahradní traktory jsou ideální pro zahrady velkých rozměrů. Každá sekačka má své nesporné výhody. 

Robot se postará o vše sám

Stačí jen správně naprogramovat, a může se jezdit. Robotická sekačka se postará o posekání vaší zahrady i v případě, že zrovna nebudete doma. V případě potřeby dobití si sama zajede na nabíjecí stanici a svou práci dokončí poté, co bude opět dobitá. 

Elektrická sekačka

Máte zahradu menších rozměrů? Nepřejete si, aby sousedé věděli o tom, že zrovna sekáte? Elektrická sekačka je velmi tichá a o jejím používání nebude mít vaše okolí většího povědomí. Jen si musíte dát pozor, abyste nepřesekli přívodní kabeláž. 

Benzínová sekačka

Benzínové sekačky představují skutečně odolný stroj, který si poradí i s většími rozměry zahrad. Vždy vybírejte modely s pojezdem, které budou tuto zahradní techniku hnát kupředu. Vy tak jen pohodlně kráčíte vedle stroje a staráte se o řízení a otáčení. Benzínová sekačka pohodlně poseká i velkou zahradu. 

Zahradní traktory

Máte před domem rozlehlou zahradu a jste již unaveni z neustálé potřeby ji udržovat? Zahradní traktory se postarají o to, abyste se nemuseli se zahradou dřít. Usaďte se a užijte si jízdu. Jaká bude vaše dnešní trasa? 

Už víte, kterou sekačku budete potřebovat pro svou zahradu? Budete se starat o menší předzahrádku, nebo o rozlehlou louku před domem?