Učiňte přítrž hmyzu i ostrému slunci. Moderní řešení do vašich oken

Sítě do oken

Přes okna se k nám často nedostane pouze čerstvý vzduch, ale také hmyzí návštěvníci, o které nestojíme. Stejně tak máme okna sice od toho, abychom měli v místnostech dostatek přirozeného světla, ale jsou situace, kdy je ho příliš nebo o něj prostě nestojíme a je potřeba jej utlumit. Moderní řešení do oken toto vše dokáží spolehlivě splnit.

Jak na nezvané návštěvníky

Znáte to, vaříte v létě oběd a venku je plno much. Ty neomylně zaznamenají vůni jídla a rázem máte co dělat, abyste se nezvaným nájezdníkům ubránili. Pokud nemáte v oknech žádnou ochranu proti hmyzu nebo máte stará nefunkční síta, je jasné, že se s tím budete potýkat neustále. Přitom stačí pořídit moderní sítě proti hmyzu. Ty se nehodí jen do domu či bytu, ale také do kancelářských nebo výrobních objektů. Můžete je použít pro okna:

  • Plastová
  • Dřevěná
  • Hliníková s izolačním sklem

Jejich výhodou je snadná montáž na libovolný z uvedených typů oken. Velmi snadno je také sundáte dolů, pokud nejsou potřeba. Například v zimních měsících. Využít je přitom nemusíte pouze na klasická okna, ale také do střešních oken, případně pořídit dveřní sítě. Tady existuje opět několik typů, ať už jsou to pevné síťové dveře, posuvné síťové dveře v rámu nebo rolovací dveřní sítě.

Když se bez ostrého letního slunce obejdeme

Slunce většinou vítáme. Krásné počasí nám zvedne náladu a v létě u vody není nic lepšího. Pokud však zrovna potřebujete pracovat u počítače nebo naopak vychutnáváte svůj oblíbený film, může být slunečního svitu až příliš. Tady přicházejí na řadu cenově dostupné rolety, které efektivně odstíní ostré slunce, které se nám třeba opírá o obrazovku počítače nebo televize. K tomu mohou být zajímavým designovým doplňkem bytu. Mohou být klasické látkové z kvalitní látky nebo nápadité bambusové. Ovládání lze volit řetízkové nebo pružinové. Můžete mít ale také rolety venkovní.