Co by ženy nikdy neměly mužům vyčítat?

Co by ženy nikdy neměly mužům vyčítat?

Vztahy jsou složitá záležitost, o tom není pochyb ani sporu. Ženy s muži nebo také muži s ženami neustále přichází do konfliktů, z nichž mnohdy není cesta ven. Aby se však konfliktům předcházelo, vyplatí se vědět jedna věc, a sice co by se nemělo mužům nikdy vyčítat. Pokud patříte k lidem, kteří chtějí žít v harmonickém vztahu, pokud se nechcete hádat kvůli zbytečnostem nebo maličkostem, prozraďme si, co raději mužům nikdy nevyčítat, aby to nepřerostlo ve velký konflikt končící klidně i rozchodem nebo rovnou rozvodem.  

Jdu na pivo s kamarády 

Stejně jako ženy, tak i muži musí mít ve vztahu prostor pro přátele. Stejně jako ženy musí dávat prostor mužům, muži musí dávat propustku ženám, když chtějí strávit čas se svými kamarádkami. I když muži a pivo a kamarádi jsou poměrně častá trojkombinace, nikdy mu to nevyčítejte. To potom povede ke konfliktům, které mohou přerůst v něco většího.  

Nevyčítejte mu nekomunikaci 

Mnohé ženy jsou takzvanými stíhačkami, a sice neustále musí vědět, co muž dělá, kde se zrovna nachází nebo s kým je. Dokonce ani v práci mu neustále vypisují a ptají se, co dělá. A když muž nepíše, je rázem oheň na střeše. Pokud chcete žít v harmonickém vztahu, rozhodně byste neměli muže “bombardovat” textovými zprávami, opět je třeba jim nechávat jistý prostor.  

Muži zkrátka milují auta 

Pokud vám přijde, že váš partner je více času v garáži se svým automobilovým mazlíčkem než s vámi, opět mu to nevyčítejte. Tento čas můžete strávit tím, co máte rádi zase vy. Je zkrátka jasné všeobecně známé, že muži milují svá auta a svůj volný čas budou trávit péčí o ně. To mají zkrátka muži v genech, to od nich nerozpářete.  

Nevyčítejte mu nedostatek pozornosti 

Máte pocit, že si vás partner nijak nevšímá? Že vám nenosí neustále květiny? Rozhodně mu to nevyčítejte, on se později vybarví, tím si buďte jistí.