Gumové holínky se hodí do deště i na festival. Jak je kombinovat?  

Gumové holínky se hodí do deště i na festival. Jak je kombinovat?

Bez gumových holínek si neumíme představit žádný pořádný festival. Letní počasí je vrtkavé – proč si ničit tenisky, když si můžete užít pocit volnosti a gumáky. Jak je ale kombinovat na procházku městem v romantickém dešti?  

Součást kapsulového šatníku 

Tyto boty možná nepatří mezi módní výstřelky, se kterými zazáříte, ale rozhodně ve vašem šatníku mají své pevné místo. Gumové holínky se považují dokonce za součást kapsulového šatníku, tedy souboru oděvů, které bychom měli mít ve své výbavě skutečně všichni. Jednoduchý šatník v minimalistickém stylu následně dovoluje vhodné kombinace. Nic víc tedy nepotřebujeme, jen základní oděvy. Jak ale gumáky kombinovat?  

Kabátek, rifle, rolák 

Nadčasová klasika, se kterou nemůžete udělat chybu. Klasické džíny doplňte rolákem. Přes něj přehoďte podzimní kabátek a hurá do deště! K deštníku si vezměte holínky ve stejné barvě. Najednou bude každá kapka plná radosti a veselí. Vysoké gumáky zajistí pohodlí a ochrání džíny.  

Sako, kabelka a nízké gumáky 

Potřebujete si dnes v městě něco neodkladného zařídit, nebo vás jen čeká chvilka s kamarádkou? Při pohledu z okna můžete zaplesat – konečně je ten pravý čas na módní trefu. Vezměte si na sebe sako a klasickou kabelku. Deštník a nízké gumáky budou tvořit dokonalou symbiózu. Zatančete si mezi kapkami deště! 

Festival, jak má být 

Slunné počasí se během letních měsíců během chviličky dokáže proměnit v nepříjemný slejvák. Vám to ale bude fuk, protože budete připraveni. Oblékněte modré skinny džíny a bílé tričko, nazujte vysoké holínky. Jako svrchník použijte kardigan nebo pletený svetřík. Průsvitná pláštěnka nesmí chybět! Budete stále v teple, a navíc si užijete festival v jakémkoliv počasí. Vaše nohy budou stále v suchu, juchů! 

Gumové holínky oceníte i během letních a podzimních houbařských výprav, nebo když se vydáte na návštěvu na vesnici.