Zaparkujte na ruzyňském letišti bez starostí se Smileparkingem

Smileparking

Pražské letiště v Ruzyni, tedy letiště Václava Havla, využije ročně obrovské množství cestujících nejen z České republiky, ale samozřejmě také ze zahraničí. Kvůli velké koncentraci osob však někdy může být problém samotná doprava na letiště, zejména pak, pokud sem chcete jet vlastním autem. Také proto mnoho lidí volí spíše taxi nebo hromadnou dopravu a spoje přímo na letiště. Na druhou stranu se připravují o komfort cestování vlastním vozem, jak se vám to hodí a kdy se vám to hodí. Parkování vlastního vozu na letišti ale nemusí být strašák, protože je tady služba Smile Parking.

Jak Smileparking funguje?

Můžeme to přeložit jako parkování s úsměvem a přesně to je cílem této služby. Postarat se o své klienty, kteří přijedou na letiště vlastním vozem. S touto službou vám totiž odpadá složité a zdlouhavé hledání parkování a stejně tak vám odpadají obavy o vaše vozidlo, když budete v zahraničí. Vše so musíte udělat je:

  • Rezervovat si parkovací místo na daný termín
  • Přijet na letiště

Abyste mohli využívat těchto služeb, je to velice jednoduché. Stačí navštívit webové stránky služby, kde se můžete podívat na volná parkovací místa pro daný termín. Zarezervujete si parkovací místo a dostanete instrukce. Díky této službě budete parkovat na letišti v Praze zcela bez dalších starostí, protože jednoduše přijedete a o vaše vozidlo již bude postaráno. Odveze jej řidič služby opatrně na rezervované parkovací místo, kde na vás počká až do vašeho návratu ze zahraničí.

https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Bezpečí, a ještě více komfortu

Vaše vozidlo bude odvezeno na zabezpečené parkoviště, které je hlídáno nonstop, a to jak přítomností fyzické ochranky, tak moderním bezpečnostním systémem. Nechybí ani mechanické zábrany. Kromě toho si můžete užít ještě více komfortu se službou Valet Parking, kterou máte zdarma. Zajistí vám přistavení vozu opět přímo na letišti po vašem návratu ze zahraničí, takže pro ně nemusíte ani nikam chodit.