Džíny a boty. Kombinace, která jde skvěle do kupy. Po jaké obuvi se porozhlédnout?

Džíny a boty. Kombinace, která jde skvěle do kupy. Po jaké obuvi se porozhlédnout?

Stáváte každý den před zrcadlem a přemýšlíte, co si obléknete na sebe? Nemusíte výběrem adekvátního oblečení strávit celé dlouhé dny a noci. Můžete vsadit na starou známou klasiku, kterou jsou džíny a boty. Člověk si říká, že tato kombinace je opravdu jednoduchá a snadná, ale ve skutečnosti může být oříškem právě ona obuv. Jaké boty na nohy nazout, jaká kombinace jde opravdu skvěle do kupy? 

Mokasíny pasují k rovným džínům 

Jelikož jsou letos střihy kalhot opravdu velice pestré, nabízí se otázka, jaké boty se hodí k čemu. Vezměme si například rovné džíny – tento druh kalhot je stále oblíbenější, jelikož sluší prakticky každé ženě. Pokud si chcete být stoprocentně jistí skvělou kombinací, k nim přidáte mokasíny, jež v botníku nesmí chybět.  

Tato kombinace je nestárnoucí a unosí se prakticky kamkoliv. Do práce, na poradu, do kina nebo jenom na kávu – kombinace zkrátka baví a nikdy nevyjde z módy. 

Zvony jdou do kupy se sandálky 

Kromě rovných džínů se však do módy po letech dostaly i zvony neboli zvonové kalhoty či také zvonáče. I když jsme jim jednu chvilku nemohli přijít na chuť, nyní se zájem o ně zvedá. Jelikož ale mluvíme o poměrně atypickém střihu, jaké boty k nim opravdu padnou? 

V ideálním případě sáhněte po sandálkách, které jdou nejlépe se zvonovými kalhotami a krátkými květinovými, romantickými šaty dohromady. Ano, šaty na džíny – další devadesátkový trend, jenž se dostal nyní do popředí. 

Mom jeans s chelsea botami 

Kromě zvonových kalhot jsou oblíbené i takzvané mom jeans, které jsou takového střihu, jenž je hezky lichotivý a jenž zakrývá nehezké křivky ženského těla. Pokud si nejste jistí kombinací bot, doporučujeme vsadit na hit letošního podzimu, a to na chelsea boty. Zatímco vloni se nosily ke kotníkům, nyní jejich délka přesahuje kotníky o několik centimetrů. Sázejte proto na vyšší alternativy.