Skryjte nadbytečná kila v nápaditých outfitech

Nadbytečná kila

Všichni to známe, přijdou vánoční svátky, všude plno dobrého jídla a my nemůžeme odolat. Jenomže takové hodování sebou nese určité nevýhody, zejména ukládání nechtěných kil. A je to tady, nemůžeme dopnout kalhoty. Nezoufejte. Nejde o nic ojedinělého, a pokud se po Vánocích zase vrátíte do svých „zajetých” kolejí, jistě se tukové polštáře brzy ztratí. S jejich maskováním pomohou střihy do A, nebo volné, oversized kousky.

Milovnice volných šatů rovného nebo áčkového střihu nějaké to kilo navíc nemusí trápit, zřejmě si jich totiž ani nikdo kromě nich samých nevšimne. Pokud na tento druh zakrývání bříška chcete také vsadit, stačí vytáhnout ze skříně šaty. Klidně použijte i letní. Aby vám v nich nebyla zima, využijte služeb hřejivého ponča s rolákem a samozřejmě také silnějších punčocháčů. Nohy po kolena zahalte do kozaček a šeď ulic rozzařte barevným originálním kabátem.

K zamaskování můžete využít i tolik oblíbené košile, u kterých je plandavost velmi žádaná. Vsaďte klidně na světlou barvu a pro jistotu, kamufláž i komfort využijte pletený přehoz přes ramena. Dobrou službu vám prokáže také optické kouzlení.

Vezměte si proto na pomoc džíny rovného nebo rozšířeného střihu a elegantní boty na klínku. Postavu opticky prodloužíte, tím pádem i zeštíhlíte a šikovným stylingem skryjete kila navíc.

Pokud vám váha občas hapruje a bokové kalhoty nejsou pro vás to pravé ořechové, vsaďte na velmi moderní džíny s vysokým pasem. V tomto případě jde o kalhoty s knoflíky, které jsou samy o sobě vtipným doplňkem. Proto je můžete doplnit i o kratší tričko do pasu a nebát se, že vám při sezení budou vykukovat„madla lásky”. Kombinací je mnoho, stačí si jen šikovně pohrát s nápady a nebát se improvizovat, jen tak se vám podaří zamaskovat pár kil navíc.