Nové filmy od Marvelu: Co MCU chystá v blízké době?

Nové filmy od Marvelu: Co MCU chystá v blízké době?

Marvel letos konečně uveřejnil dlouho očekávaný snímek Avengers: Endgame. Film posloužil jako uzavření jedné části MCU, ale příběh superhrdinů ani zdaleka nekončí. Fanoušci Marvelu se pochopitelně ptají, co bude dál. 

V tuto chvíli se může zdát těžké představit si MCU bez našich milovaných superhrdinů, jako je Iron Man nebo Captain America. Všechny diváky nicméně jistě potěší zpráva, že MCU ani zdaleka nekončí. Marvel Studios již oznámila několik dalších filmů, jichž se dočkáme v příštích pěti letech. 

Marvel se i nadále drží své ověřené strategie a oznámil data uveřejnění celkem osmi filmů. Momentálně neznáme všechny jejich názvy, ale existují nápovědy, o čem budou. Dva z nich oficiálně vyjdou v roce 2020, tři v roce 2021 a další tři v roce 2022. V tomto článku pak najdete vše, co potřebujete vědět o budoucnosti MCU. Dokonce jsme zahrnuli detaily o příbuzných filmech a dalších možných snímcích vycházejících z Marvelu 

Všechny filmy od Marvelu, jichž se dočkáme v roce 2020 nebo později 

Disney potvrdil data premiér sedmi nových filmů. Oficiální zprávy a zvěsti pak naznačují, že půjde o následující filmy: 

Black Widow 

Datum premiéry: 1. května 2020 

Víme, že Black Widow se obětovala v Endgame, aby pomohla porazit Thanose. To ovšem Marvelu nezabránilo konečně nám nabídnout její dlouho očekávanou sólovku, která prozkoumá minulost Black Widow. Film se momentálně natáčí a kromě Scarlett Johansson v titulní roli se v něm objeví Rachel Weisz a David Harbour. 

Eternals 

Datum premiéry: 6. listopadu 2020 

Eternals (Věční) jsou odnoží lidstva a jsou prakticky nesmrtelní. Každý z nich má odlišný druh schopností, ale jsou schopni efektivně regenerovat a je velmi těžké je zabít. Eternals sloužili jako původní ochránci Země a často bojovali s Deviants, kteří mají podobné schopnosti jako Eternals. Matoucí, my víme. 

Dá se očekávat, že Eternals budou jedním ze dvou filmů, které Marvel vypustí v roce 2020 – především díky rozsáhlým zvěstem o obsazení, které se objevily na internetu. Jednou z hlavních hvězd by měla být Angelina Jolie a nedávné zprávy naznačují, že Richard Madden z Hry o trůny by se k Jolie mohl připojit. Kromě těchto dvou hvězd by obsazení mělo čítat další slavná jména jako Salma Hayek, Gemma Chan či Kit Harrington (Maddenův kolega z Hry o trůny).