Jaké absurdní kousky lze v džínovém provedení zakoupit?

džíny

Pokud spadáte do skupiny nákupních maniaků, nemusíme vám dlouze říkat, že letošnímu roku opět vévodí džínové kousky. Stejně jako v uplynulých letech, i letos jsme se dočkali hojného zastoupení džínoviny, což je dobře – mnohé džínové kousky jsou opravdu fantastické až nadčasové, stačí si jen vybrat kousek, který si koupíme. Bohužel s příchodem nového roku do módy vstoupily i zcela extravagantní až absurdní modely, které jsou taktéž v džínovém provedení. Troufnete si na ně nebo je raději nebudete nosit a necháte je v obchodech?

V případě, že chcete svůj šatník ozvláštnit či zpestřit o džínové kousky, doporučujeme se vyhnout těm, které jsou opravdu absurdní a až extravagantní. Sice se najdou jedinci, kteří takto výjimečné kousky mají rádi, ale drtivá většina z nás se zhrozí, jak vůbec něco takového mohlo přijít do módy.

Abyste věděli, jaké konkrétní modely z džínoviny lze považovat za zcela absurdní, máme pro vás krátký seznam.

Džínové kozačky

I když jsou to kozačky pod kolena (jen málokde se setkáte i s kozačkami nad kolena), je to obrovské faux pas. Pokud si džínové kozačky nasadíte na nohu, budou se sice za vámi lidé otáčet, ale jejich myšlenky nebudou bohužel pozitivní. Naopak se budou divit, jak něco takového vůbec můžete nasadit na nohu. V případě, že jste majitelem těchto kozaček z džínoviny, ujasněte si, jestli po takové pozornosti vůbec toužíte, pokud ne, můžete si je případně vzít maximálně na karneval.

Džínové kabelky

Vzpomínáte si na drobné kabelky přes rameno, které nosila nejedna z nás? Jednalo se o džínové kousky, které jsme ani přes rameno skoro nedaly. Vešla se do nich maximálně peněženka, a to opravdu stěží, k tomu možná telefon a klíčky od domu. A právě tento vrchol nevkusu se opět dostal do módy a opět ho nosí celá řada žen. Jenže taková, byť miniaturní, kabelka dokáže zcela pokazit jinak velmi dobře vypadající look.

Džínové žabky

Dalším vrcholem nevkusu jsou džínové žabky, které mnohdy nejsou ani pohodlné, natož stylové. Obvykle jsou dokonce ještě roztrženy po bocích, a to je ještě horší.